Yurt dışında yaşayan ve Türkiye’de saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yer tabi ki Real Hair Center. Çünkü en büyük referansımız google ta kendisidir. Türkiye’de saç ekim yazınca google bile önceliği bize vermekte ve bize referans olmaktadır. Hatta öyleki o kadar çok reklam veren olmasına rağmen bizim sıralamamızı hiç değiştirmeden ilk sırada bize yer vermeye devam etmektedir.

Real Hair olarak Türkiye istanbulda hizmet veren saç ekim merkezimiz, dünya genelinde yaklaşık 60 ülkenin insanına 10 yıldır saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi gibi konularda hizmet vermektedir. Üstelik yenilikleri takip ederek Dhi saç ekimi, Dhi sakal ekimi, Dhi kaş ekimi teknikleri ile de hizmet vermekteyiz.

Saç ekim alanında kullanılabilir olan tüm yenilikleri takip etmenin yanı sıra popüler ve zararı olmayan teknikleri seçerek uygulamaktayız. Bu yüzden ki google bile bizlere Türkiye Saç Ekim yazınca en üst sırada yer vermektedir.

Neden Türkiye’de saç ekim

Cennet vatan Türkiye’miz zaten her yönü ile en güzel ülkelerin başında yer almakta olup sırf turizmde bile dünya 3.sü konumuna gelmiştir. Saç ekimi düşünenlerde hem cennet vatanımızı görmek hemde yurt dışında çok pahalı olan saç ekimini Türkiye’de yaptırmayı tercih etmektedirler. Türkiye’de saç ekim tercih edilmemsinin en büyük sebebi bunlardır.

Bunların yanı sıra yurt dışındaki insanların yine Türkiye’de Saç Ekim tercih etmelerinin diğer bir sebebi saç ekimi denince akla Türkiye’nin gelmesidir. Dünyada saç ekimi alanında hizmet veren ve bu konuda güven veren ülke tabiki Türkiye’dir. Türkiye dışında saç ekiminin en uygun fiyatlarla yapıldığı ülkeler Hindistan ve İran’dır.

Ama zaten iran genelde politikaları ve dünyaya kapalı olan bir ülke olduğu için bedava da yapılsa sadece koşu ülkelerine ve kendi halkına hizmet sunmanın dışına çıkamamaktadır. Hindistan ise güven ve temizlik açısından uygun fiyatlarla yapmasına rağmen sadece kendi ülke ve komşu ülkelerine hizmet verebilmektedir.

Türkiye sağlık turizminde lider konumda

Türkiye sadece saç ekimi değil tüm sağlık ve estetik alanında dünyanın en çok tercih edilen ülkesi konumuna gelmiş bulunmaktadır. Dünya turizminde 3. olan türkiye sağlık turizminde 1.sırada yer almaktadır. Kaplıcalar, tarihi haamlar gibi ve alternatif tıp teknikleri konusunda da ciddi olarak turist ağırlamaktadır. Gelişen yeni nesil sağlık anlayışında ve hemen hemen her ilimizde var olan havalimanı ve hastaneler sayesinde sağlık turizminin kalbi Türkiye olmuş durumdadır.

Yaz aylarında turizm amaçlı gelenlerin ülkemizi gördükten sonra sağlık alanında ki arayışlarını ve tedavilerini de Türkiye’de yaptırmaları ve Türk halkına güvenmeleri sebebi ile muhtemelen gelecekte de en büyük sağlık turizm ülkesi Türkiye olarak kalacaktır. Özellikle saç ekiminde Türkiye ilk tercih edilen ve inşallah bizlerde en çok önerilen saç ekim merkezi olarak hizmetlerimize devam edeceğiz.

Real Hair Center

Görsel olarak paylaştığımız fotoğrafta da göründüğü gibi Google aramalarında Türkiye’de Saç Ekim yazınca reklam vererek tanıtım yapan saç ekim merkezlerinden bile üst sırada bizim çıkmamız tesadüf değil. Google doğru ve kaliteli hizmetimizi ödüllendirmesidir.Bu güne kadar ciddi bir sorun yaşamadık ve yaşatmadık. Her zaman memnuniyet odaklı bir saç ekim merkezi olduk olmaya devam edeceğiz.

Görseldeki reklam verenlerin telefon ve isimlerini gizledik anlayışınız için hepinize teşekkür ederiz. Zaten siz onları aramalarda reklam veren olarak görmektesiniz. Üstelik Real Hair Center olarak arama yapsanız bile bizim üzerimizde bir konumda çıkmak ve bizi arayan kişilere biz gibi görünmek için adımızla bile reklam vermektedirler. Yada Real Hair Center yazarak arama yapıp çıkan sonuçlardan kendinizde görebilirsiniz.

Türkiye’de herşey dahil saç ekim hakkındaki makalemizden saç ekim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.