Şakaklara saç ekimi fiyatları normal saç ekimlerine oranla daha ucuzdur. Şakaklarda bulunan saç seyrekliği doğuştan gelebileceği gibi sonradan da dökülerek oluşabilmektedir. Şakaklarda bulunan saç sorunu erkekler kadar kadınlarıda etkilemekte ve hem erkek hemde kadınlarda şakaklara saç ekimi yapılabilmektedir.

Şakak saçlarının eksikliği saçlarına şekil vermek isteyen çoğu kişiyi rahatsız etmektedir. Özellikle kafadaki saçları zaten seyrek olan kişilerin, şakaklarında da saç olmaması durumu iyice can sıkıcı durum olmaktadır. Şakaklara saç ekimlerinde talep edilmesi durumunda traşsız saç ekimi de yapılabilmektedir. Traşsız ve 3-4 saatlik kısa bir operasyonla şakaklarda var olan saçsızlık sorunları ortadan kaldırılabilir.

Şakaklara saç ekiminde ortlama olarak 2000 kök saç ekimi yeterli gelecektir. Şakaklara saç ekimi yapılırken aynı zamanda varsa diğer seyrek bölgelere de saç ekimi yapılabilecektir. Şakaklarda saç ekimleri yapılırken uygulanacak olan prp aşılaması tüm kafaya yapılacaktır ve varsa saç dökülmelerinin önüne geçilecektir.

Şakaklara Saç Ekimi Yapılır Mı?

Saç ekiminde mantık tıpkı doğada yüzlerce kez şahit olduğumuz ve sağlıklı bir fidanın sağlıklı koşullarda başka bir yere ekilmesi ve büyümesi için gerekli olanların yapılmasıyla aynıdır. Saç ekiminde önemli olan ekim yapılacak olan bölge değildir. Sağlıklı saç köklerini dikkatli ve zarar görmeden fue yöntemi ile alınması ve ekim yapılacak bölgeye dikkatlice yerleştirilmesi ile oluşur.

Şakaklara Yapılan Saç Ekimi Çıkar Mı ?

Şakaklar kafa bölgesinin en kan alan bölgesi olduğu için çok iyi kanlanmakta ve doğal olarak ekim yapılan saçların verimliliği çok iyi olacaktır. Şakaklarında saç sorunu olanlar özellikle tepe bölgesinde saç sorunu yaşanlara görede çok şanslıdırlar. Şakaklara yapılan ekimler genellikle %99 oranında verimlilike sonuç vermektedir.

Şakak saç seyrekliği erkekler kadar kadınlarında ortak sorunudur. Özellikle kadınların son dönemlerde tercih ettikleri saç ekimleri şakak bölgesine yapılmaktadır.

Şakaklara Yapılan Saçlar Ne Zaman Çıkar ?

Şakaklara yapılan saç ekimleri veya kafanın herhangi bir bölgesine yapılan saçlar arasında fark yoktur. Bu yüzden şakaklara yapılan saç ekimleri genellikle ilk yıl boyunca sürekli çıkmaya ve uzamaya devam edecektir. Fakat saç ekimleri sonrası ilk çıkan ve uzayan saçlarda yine şakaklara ekimi yapılan saçlar olacaktır.

Bu yüzden traşsız olarak yapılan saç ekimleri çok kısa sürede sonuç vererek var olan saçlarla karışarak tatmin edici sonuçlar oluşacaktır.

Şakaklara saç ekimi için uygun fiyatlarla saç ekmi için iletişime geçerek 7/24 bilgi alabilirsiniz.