Taksitli Saç Ekimi

Saç ekiminde taksit olur mu, olmaz mı derken işte fırsat ayağınıza geldi. Real hair center olarak gelen talepleri değerlendirdik ve saç ekiminde 9 taksite kadar imkan sunmaya başladık.

Ama tüm bankalar maalesef bu konuya o kadar sıcak bakmıyor ve bu imkanı sunmamıza izin vermiyor. Bizlerde bu yüzden şimdilik 3 banka ile anlaşmamızı sağladık ve bu 3 banka 9 taksite kadar üstelik vade farkı bile olmadan yapmamıza olanak sağladı. Saç ekimi pahalı gibi gözüksede aslında ömür boyu kalıcı bir uygulama olduğunu unutmamak gerek.

Sonuçta bir haftalık tatil parasına saç ektirebilir ve bu sayede ömür boyu mutlu olabilirsiniz. Saç ekim fiyatları araştırırken aslında bu detay unutulmamalı ve en basit tabirle sadece bir hafta tatil için ayıracağımız paraya ömür boyu kalıcı bir işlem yaptırabileceğimiz unutulmamalıdır. Ama yinede ülkemizin ekonomik koşulları nedeniyle saç ekim ücretlerinin pahalı gibi algılanmasını da normal karşılıyoruz.

Saç Ekiminde Hangi Bankalar Taksit Uyguluyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi maalesef tüm bankalar taksit uygulamasada bizim uğraşalarımızla 3 banka taksit uygulamamıza olanak sağlamıştır. Bu anlaşmalı bankalarımız şu şekildedir;

  • Yapıkredi bankası,
  • Vakıfbank,
  • Finansbank,

Bu bankalara ait olan tüm kredi kartlarına 9 taksit sunuyoruz ayrıca bankalarda ekstra olarak hediye taksit sunabilmektedir. Ama ek taksit imkanı güncel olarak bankaların insiyatifinde olduğu için bizim müdahalemiz olmamaktadır. 9 taksite saç ektirirken ödemeleriniz bile bitmeden saçlarınızın sonuçlarını almış olacaksınız.

Senetle Elden Taksit Var mı?

Senetle saç ekimi uygulamamız evet vardı. Vardı diyoruz çünkü bu iyi niyetimiz maalesef suistimal edilmiş olduğundan dolayı geçici süreyle senetle saç ekimi yapmamaya başladık.

Senetle saç ekimi yaptığımız dönemlerde günü gelen senetlerin ödenmemesi vb. gibi aksaklıklar yüzünden bizlerin yasal yollara başvurmamız bu başvuruları yapmayı ise hiç istemesekte yapmamız maalesef ikili ilişkileri olumsuz etkilemesinden dolayı senetle saç ekimlerini iptal etmiş bulunmaktayız. İlerleyen dönemlerde belki yeniden senetle saç ekimi yapmaya başlayabiliriz. Bu yazımız ileride güncellenerek düzeltilebilir ve senetle saç ekim yapıyoruz ibaresi görebilirsiniz.

Düzenli aralıklarla yazımızın güncel halini kontrol ederek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.