Saç Ekim Videoları

Saç ekimi hakkında tüm videoları bir araya topladık ve saç ekimi hakında arayabileceğiniz tüm konular artık videolu olarak sizlerle. Saç ekim videolarımız sürekli güncellenerek çoğaltılacak olup video istediğiniz konuları bizlere ileterekte konu eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Saç Ekim Sonuçları

Saç ekimi sonuçları 1. yılın sonunda tamamlanmakta ve yine 1. yılın sonunda da halen gürleşerek çıkmaya devam etmektedir. İyi bir saç ekim sonucu için önemli olan acele etmemektir.

Prp’li Saç Ekimleri

Saç ekiminde Prp en önemli uygulamalardan biridir. Prp uygulamasını saç ekimi sırasında ve sonrasında özellikle 3 ay içerinde tekrar yapılmalıdır.

Herkesin Tercihiyiz

Ünlülere de saç ekebiliriz ama illa ünlülere saç ekimi yapıyoruz diye reklam yapmıyoruz. Ünlülere saç ekimi yapan yerleri araştırdığınızda sonuçları görebilirsiniz.

2.Seans Saç Ekimleri

Ekilecek alanın fazla olması ve donör bölgenin yeterli olmaması durumunda 1. yılın sonunda 2.seans saç ekimleri yapılabilir. Önemli ve dikkat edilmesi gereken konu ise 1.seans sonuçlarının iyi olmasıdır. 1. seans sonuçlarınızdan memnunsanız aynı saç ekim merkezi tercih etmek daha doğrudur.

2019 Yılın En İyisiyiz

2019 da yapılan yılın en iyileri proğramında ödüle layık görülmüş durumdayız. Her yıl yapılan ve verilen hizmet bütünü, saç ekim sonuçları ve saç ekim sonrası konularında yılın en iyi saç ekim merkezi seçildik. Bizi tercih edenlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

İğnesiz Saç Ekimleri

İğne maalesef sağlık uygulamalarının tamamında olmak zorunda ve iğne fobisi olanlara özel üretilmiş olan iğnesiz lokal anestezi cihazları ile lokal anestezi yapmak günümüzde mümkün olmuştur. Real Hair Center olarak bizlerde iğnesiz saç ekim hizmeti sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Almanyanın Tercihiyiz

Almanyadan belkide en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinden biri biziz çünkü her şey dahil çok ekonomik saç ekim paketleri sunmaktayız. Üstelik her dönem yenilenen full paket saç ekimleri ile en iddalı saç ekim merkezi olmayı sürdürmekteyiz. Bu yüzden çok tercih edilmeye devam etmekten mutluyuz :))

Ordu, Van, Eskişehir, Muğla

Türkiyenin tüm illerinde yaşayan ve saç sorunu yaşayanlara saç ekmiş bulunmaktayız. Saç ekimlerine başladığımız günden bügüne kadar saç ekmediğimiz ilimiz kalmadı ve tabi bu kadar saç ekmek ve bu kadar dost kazanmak bu kadar kişiye fayda sağlamak bizler için ayrıca bir gururdur.

Güven Önceliğimizdir

Sağlık sektöründe çalışanların muhtemelen çalıştığı yerlerde saç ekim merkezleri vardır. Ama sonuçta çalıştıkları yerde saç ekim merkezi olması o merkezlerin sonuçlarını da görmeye en yakın olmalarını sağlamaktadır. Buna rağmen bizi tercih ediyor ve bize güveniyor olmaları gurur verici. Teşekkürler.

Saç Ekiminin Yapılışı

Saç ekiminde ortalama 2 veya 3 saç ekim uzmanı aynı anda saç ekebilmektedir. Bu sayede saç kökleri dışarda bekleme süresi azalır ve hızlıca ekilen saçların çıkma oranı daha fazla olur. Saç kökleri ortalama 3 saat içinde ekimleri tamamlanırsa saç ekim başarısı artacaktır.

Saç Ekiminde Kanal

Saç ekiminde kanal açma işlemi önemlidir. Saç ekim uzmanları açılacak olan kanalları saçın yönüne, saçın kök kalınlığına ve doğal sıklığa en yakın şekilde açmak için çok rahat bir ortamda yapması gerekmektedir.Hastalar kanal açma işleminde ağrı duymaz ve ortamala 1 saat sürmektedir.

Sınırısız Saç Ekimi

Saç Ekiminde sınır tanımıyoruz. Sadece kafadan değil sakal ve göğüs kıllarından da kök alarak uzun yıllar kellik yaşayanlara umut oluyoruz. Tek bir seans tek bir işlem tek bir günde full saç ekimlerini bitiriyoruz. Günümüzde sadece saçtan kök alma işlemini bile 2 günde yapan yerler mevcuttur.