Polis ve askeri personele indirimli saç ekimi yapmazsak eğer, biz bu vatana gece gündüz sahip çıkan bizlerin rahatlığı ve güvenliği için çalışan sadece para için yapılmayacağını bildiğimiz bu kutsal görevin çalışanlarına ihanet etmiş oluruz. Bu yüzden bu eşsiz ve kutsal görevleri vatan millet sevgisi dolu kalpleri ile yapan tüm asker ve polis olarak görevli  personelimize indirimli saç ekimi fırsatı sunmakta bizlerin görevi olarak düşündük. Polis ve askeri personelimize indirimli saç ekimi – sakal ekimi – bıyık ekimi – kaş ekimi hizmetlerinin yanı sıra finansbank kartlarına da taksit imkanı sunduk.

Saç dökülmesinin bir sürü sebebi olacağı gibi zorlu görevler ve stresli iş akışları yüzünden saç kayıpları yaşanabilir ve stresli işler gurubunda olan polisler ve askerlerde  bu grupta yer almaktadır. Özellikle sürekli işleri gereği şapka, bere, kask gibi saçların hava almasını önleyici kıyafet kullanan polislerimiz ve askerlerimizin sırf bu yüzden bile saçları dökülebilmektedir. Saç kökleri kandaki vitamin ve minerallerle beslendiği kadar havadan da oksijen almaya ihtiyaçları vardır. Görev gereği çok fazla sürelerle saç ve saç köklerinin oksijenden mahrum bırakılmasıda saçların güçsüzlenmesine yol açtığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Polis ve askerlerde de bu yüzden saç dökülmesi çok fazladır.

Polis ve Askeri personele saç ekimi fiyatlarının uygun yaparak görevleri bizleri ve Türk hakını korumak olan tüm personele saçlarını yeniden kazanmasını sağlayarak moral desteği sunmak istedik. Ayrıca saç dökülme sorunu olmasa bile sürekli bere ve kask gibi saçlara baskı yapacak ürünler kullanan tüm askeri personelin en az yılda iki kez saç bakımı için prp tedavisi yapmasınıda önermekteyiz.

Polis ve Askeri Personele İndirimli Saç Ekimi Paket İçeriği

  1. Ücretsiz saç analizi ve ön değerlendirme
  2. Saç ekimi öncesi gerekli kan testleri
  3. Saç ekiminde maksimum saç ekimi
  4. Saç ekimi sonrası kullanılması gereken şampuanlar
  5. Saç ekimi sonrası kullanılması gereken losyonlar
  6. Saç ekimi sonrası Prp tedavisi
  7. Saç ekimi sonrası 3. ayda prp tedavisi
  8. Saç ekimi sonrası sınırsız ücretsiz kontrol

Bu paket ile tüm asker ve polis olan ve birinci derece yakını asker veya polis olan herkese tam %25 indirimli saç ekimi fırsatı ile saç sorunu yaşayan askerimiz ve polisimiz kalmasın istiyoruz. Kredi kartına da tam 9 taksit ile hizmet vermekteyiz.

Bu indirimli saç ekimi paketinden yararlanmak için ise sadece askeri yada polis olduğunuza dair kimlik yeterlidir.