Saç Ekim Merkezi hizmetlerimiz olarak öncelikli olarak tabiki SAÇ EKİMİ hizmeti gelmektedir. Ama sadece saç ekimi yapmıyoruz. Bunun yanı sıra Sakal Ekimi, Kaş Ekimi, PRP ve Mezoterpi uygulamalarımızda mevcuttur. Saç ekimi farklı farklı teknikleri olan bir uygulamadır bu tekniklere ek olarak özel yöntemlerle de saç ekimi yapılabilmektedir.

Saç ekim merkezi demek saç ekimi yapan yer demek. Doğal olarak saç ekim merkezi konusunda hizmet veren en tecrübeli ülke Türkiye’dir. Bunun en büyük sebebide yurt dışına göre hem çok uygun fiyatlar sunmamızdan dolayı çok tercih ediliyor olmamız, hem de saç ekimi yaptıracak olan kişilerin turizm amaçlı Türkiye’yi ziyaret etmek istemelerinden kaynaklanmaktadır. Üstelik full paket saç ekim hizmeti almak isteyen kişilere bir sürü avantajlı paket sunulmasından dolayı Türkiye saç ekim merkezlerinin tecrübesini de kat kat artırmaktadır.

En tecrübeli saç ekim merkezleri İstanbul’da diyebiliriz. Bu sebeble hem yurt içi tüm illerden hemde yurt dışından özellikle istanbul tercih sebebi olmaktadır. Fakat yine dikkat edilmesi gereken bir konu istanbulun sunduğu avantajları kullanarak onlaraca tecrübesiz saç ekim merkezleri de saç ekim faaliyetlerini yine istanbulda yapmaktadır.

En yeni hizmetimiz sedasyonlu saç ekimi olup saç ekimlerinde lokal anestezi acısına dayanamayacak olan kişiler için yepyeni bir uygulamadır. Sedasyon saç ekimi ve sedasyonlu sakal ekimi ekimleri ile saç ekiminde ağrı olayını tamamen ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Hizmetlerimizin detaylarını inceleyebilir eksik kaldığımız konularda aklınıza takılan sorular varsa bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

sa. ekimi

SAÇ EKİMİ

Daha Fazla Bilgi Al
sakal ekimi

SAKAL EKİMİ

Daha Fazla Bilgi Al
kaş ekimi

KAŞ EKİMİ

Daha Fazla Bilgi Al
sedasyonlu saç ekim

Ağrısız Yöntemler

Daha Fazla Bilgi Al
full paket saç ekim

Her Şey Dahil

Daha Fazla Bilgi Al
saç bakımı

Prp ve Mezoterapi

Daha Fazla Bilgi Al