Dhi Saç Ekimi yeni bir yöntem olduğu ve saç ekimi sırasında kullanılan Choi – Kalemi dediğimiz kişiye özel kullanılan özel aletlerle yapıldığı için diğer saç ekim yöntemlerine göre daha pahalıdır. Dhi saç ekiminin fiyatlarına etki eden diğer bir hususta kullanılan malzemeler tek kullanımlık olduğundan tekrar steril edilemez.

Yine Dhi Saç Ekimi fiyatlarının yüksek olmasının bir diğer sebebide saç ekiminin daha uzun sürmesi kaynaklıdır. Hatta çoğu saç ekim merkezi dhi saç ekimini 2 günde tamamlamaktadır. Aslında 2 günde yapmalarının bir diğer sebebide uzun süren saç ekimlerine ara vererek aynı gün aynı oda da 2. bir hastanın işlemlerine başlamaktır. Bu durum bizce etik değildir. Bu yüzden dhi saç ekimini aynı günde yapmayı tercih etmekte ve aynı günde bitirmekteyiz.

2 gün boyunca saç ekimi yapılmasının bir sürü riskide mevcuttur. Bu konuya girmeden dhi saç ekim fiyatları konusun yüksekliğinin sebeblerini anlatmaya devam edelim.

Dhi Saç Ekim Fiyatları Neden Yüksek?

Dhi Saç Ekimi diğer saç ekim yöntem ve tekniklerine oranla yüksek fiyatlı olmasının en başlıca sebeblerinden bir tanesininde yeterince Dhi Saç Ekim Uzmanı olmayışıdır. Saç ekimler yaklaşık 20 yıldır yapılmakta ve doğal olarak saç ekim tecrübesi çok olan uzman sayısıda yeterince vardır. Dhi saç ekimi ise son bir kaç yıldır uygulanan bir teknik olduğundan çok fazla tecrübeli saç ekimi uzmanı bu konuda maalesef yoktur.

Dhi saç ekimi yaptırmadan önce gerçekten güvenilir bir saç ekimi merkezi olması ve saç ekimi merkezinin tecrübe seviyesi çok önemlidir. Sırf daha iyi diye daha yüksek fiyatlarına rağmen dhi saç ekimi yaptıranlar tecrübesiz saç ekim uzmanı yüzünden başarısız ve çim adam görünümlü saçlara kavuşmakta daha önemlisi ciltte nekrozlarla karşılaşarak saç ekiminden yarar yerine zarar görmektedirler.

Saç ekim merkezleride sırf daha yüksek fiyatlarla daha fazla kazanç elde etmek için hastalara saç ekiminde dhi yöntemini önermekte ve maalesef sonuç hiçte hoş olmayan sonuçlarla bitmektedir. Bu yüzden Dhi Saç Ekimi öncesi saç ekim merkezi güvenirliği çok önemlidir.

Greft Sayısına Göre Dhi Saç Ekim Fiyatları

Dhi Saç Ekiminde genel olarak grefte göre fiyat belirlenmektedir. Ama biz her zaman grefte göre fiyat belirlenmesinin avantaj değil dezavantaj olduğunu söylemekteyiz. Çünkü saç ekimi nerede yapılırsa yapılsın genel olarak başlangıç fiyatı vardır. Başlangıç fiyatı üzerine ekilen greft sayısına göre fiyat hesaplanması her zaman daha pahalıdır.

Ülkemizdeki uygulanan en güncel Dhi Saç Ekim Fiyatlarının Grefte sayısına göre ortalaması şu şekildedir;

  • 0        – 1500 greft  = 4500 tl,
  • 1500 – 2500 greft = 5500 tl,
  • 2500 – 3500 greft = 7000 tl,
  • 3500 – 4500 greft = 8000 tl,
  • 4500    greft üstü  = 10000 tl, dir.

Zaten dhi saç ekimlerinde genelde 4500 greft üstü ekim yapılması özellikle 1 günde yapılması imkansızdır. Bu yüzden yazımızda da bahsettik genelde 2 günde tamamlanmaktadır. Real Hair Center olarak dhi saç ekimlerinde genelde full kelliği olan değil kısmı kelliği, saç seyrekliği olan kişilere önermekte ve yapmaktayız. Üstelik tüm dhi saç ekimlerinde Sedasyonlu saç ekim yaparak ağrısız saç ekimini garanti etmekteyiz.

Grefte sayısına göre hesaplandığında fiyatların yüksek çıkması ve ekilen greft sayısını ekim yaptıran kişinin asla bilememesi güven kaybına da neden olacağından asla greft sayısına göre fiyat vermemekteyiz. Güven önceliğimizdir.

Bu yüzden real hair center olarak dhi saç ekiminde greft göre değil seansa göre fiyat organize ederek daha ekonomik şekilde dhi saç ekimi yapmaktayız. Sol altta bulunun hızlı iletişim butonundan hızlıca ön değerlendirme talep edebilir ve uygun fiyat kaliteli hizmetlerimizle tanışabilirsiniz.