Real Hair Center, olarak saç bakımı üzerine hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Saç bakımı, saç ekimi gibi konularda 10 yıllık tecrübemiz ile saç sorunlarında daima yanınızdayız. Saç ekimindeki tüm yenilikleri takip etmekle birlikte sadece gerçekten faydalı uygulamarı yapmayı tercih etmekteyiz. Kulaktan dolma, asılsız ve sonuçları sağlıklı olmayan hiç bir uygulamayı yapmamaktayız. Bu sayfamızda saç ekim teknikleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Saç ekiminde onlarca teknik ve uygulama var gibi lanse edilmeye başlandığı şu günlerde kesinlikle bizler bu tarz bir yaklaşımla kafadan uydurma saç ekim teknikleri üretmiyoruz. Bizlere sorulan sizde şu teknik var mı yada şurda şöyle bir şey yapılıyormuş çok iyiymiş gibi asılsız ve gerçekle uzaktan yakından alakasız saç ekim teknikleri maalesef bizde yok :))

Saç ekiminde kullanılabilir ve kabul edilebilir 3 saç ekim tekniği vardır. Bunlar şu tekniklerdir;

  • Fue Tekniği; Zaten fue tekniği saç ekiminde temeli oluşturur ve tüm saç ekimlerinde saç kökleri fue yöntemi ile alınır. Bunun alternatifi yok ve muhtemelen çok uzun yıllar alternatifide olmayacaktır. Fue Tekniği saç ekimi değil kök alımı tekniğidir.
  • Klasik Saç Ekim Tekniği; Bu yöntemde fue ile elde edilen saç kökleri slit dediğimiz bir teknikle açılan saç kökü sığacak olan kanalların açılması için kullanılan yöntem olup saç ekim merkezlerinin %80‘i bu yöntemle saç ekmektedir.
  • Safir Saç ekimi; Safir saç ekimi tekniği yeni bir teknik olup Saç Ekiminde köklerin yerleştirileceği kanalların açılması safirden elde edilmiş delici özelliği olan ve saç ekiminde kanalların açılmasında kullanılan tekniktir. Safir Saç ekimi özellikleri ve avantajları için ilgili sayfamıza göz atabilirsiniz.
  • Dhi Saç Ekimi; Dhi saç ekimi yukardaki tekniklere göre uygulaması uygulayan saç ekim merkezi için daha zor ama saç ekimi yaptıran kişiler için daha kolay bir yöntemdir. Dhi saç ekiminde saç kökleri fue yöntemi ile alınır ve kanal açılmadan direkt olarak dhi yöntemi ile cilde yerleştirilir. Dhi saç ekimi hakkında daha fazla bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç ekimi merkezi olarak önceliğimiz tabiki saçsızlık sorunlarına çözüm olmak. Saçsızlık sorununa çözüm olurken ekonomik olarakta asla diğer saç ekim merkezi gibi abartılı fiyatlar sunmamak en büyük özelliğimiz. Saç sonuçta herkesin kafasında olmasını isteyeceği özel bir durum. Özellikle genç yaşta saç dökülmesi gerçekten çok can sıkıcı bir durumdur.

Bu yüzden Real Hair Center olarak öğrencilere özel ilgi gösteriyor. Saç problemi yaşayan öğrencilerimize ekstra indirimli saç ekimi hizmeti sunuyoruz. Öğrenci dostu saç ekim merkezi olmaktan gurur duyuyoruz.

Saç Ekim Tekniklerimiz

dhi yöntemi ile saç ekim

SAÇ EKİMİ
(Dhi Yöntemi)

saç ekim

SAÇ EKİMİ
(Klasik Yöntem)

Safir FUE tekniği

SAÇ EKİMİ
(Safir Yöntemi)